אירועים פרטיים בחמת גדר

אצלנו בחמת גדר יש כל מה שצריך לאירוע מושלם. אירוע חברה, כנס עסקי, ימי מנהלים וימי כיף לעובדים וגם בר מצווה חתונה או כל אירוע שתרצו לחגוג ולא לשכוח.
בואו להנות מניסיון מצטבר של מאות אירועים שכבר קיימנו ביחד עם לוקיישן ייחודי שאף אחד לא ישכח.

לפרטים נוספים וזמנות ניתן להתקשר ל: 04-6655557 או 6393*

חמת גדר - אטרקציות בצפון -אוכל

אירועי חברה

חמת גדר Resort הוא המקום המושלם לאירועי חברה מכל סוג שהוא. עשרות חברות וארגונים בישראל כבר נהנים ממגוון האפשרויות שאנו מציעים במיוחד עבורם. מאירועים רשמיים וימי עיון, דרך ימי גיבוש וכיף ועד חופשות קצרות. אנו ערוכים להתאים את האירוע בדיוק לצרכים ולתקציב שלכם. * ניתן לקיים אירוע פרטי סגור לחברה. קרא עוד >

חמת גדר - אטרקציות בצפון -ספא

ימי כיף לעובדים

לרשותכם מבחר כמעט אינסופי של אפשרויות לימי כיף לעובדים, לבדם או בצירוף בני ובנות הזוג. נופש מרגיע בטבע בשילוב טיפולי ספא, פעילות תוססת בפארק ומסיבה אל תוך הלילה, ארוחה בשטח או באחת המסעדות שבמתחם, יום כיף בשילוב לינה ועוד ועוד – אנחנו כאן כדי לתכנן אתכם את יום הכיף המושלם.

אירועים פרטיים

לא רוצים אולם אירועים? מחפשים מקום מיוחד לחגוג בו את האירוע שלכם? חתונה, בר מצוה או כל אירוע אחר. אנו מציעים לכם מתחם בטבע לחגוג ארוע מרגש באווירה שונה  ומיוחדת. בחמת גדר נפיק ונארגן לכם איזו מסיבה שתרצו.

חמת גדר - אטרקציות בצפון -אוכל

כנסים והדרכות

אולמות בגדלים שונים, תמיכה עסקית מלאה וניסיון רב באירועים לחברות מאפשרים לכם לארגן כנסים וועידות, סדנאות והדרכות לעובדים שלכם וליהנות מארגון מושלם, משקט נפשי ומהתכנסות עסקית באווירה אחרת.

 

אורחים יקרים

בשל המצב הבטחוני
חמת גדר ומלון ספא וילג׳ יוצאים לפגרת קיץ.
נחזור לפעילות בחגי תשרי.

בברכת בשורות טובות ושלום על ישראל