ספאטבע חמת גדר

מתחם הספא חמת גדר מציע חווית פינוק, הנאה ורוגע שאין דומים לה. הספא מוגבל מגיל 16 ומעלה על מנת להבטיח חוויה שלווה ורגועה. כאן תעלו על בגדי ים תתעטפו בחלוק מפנק, תקבלו תא אישי לאחסון החפצים, תנעלו כפכפי מגבת ותצאו לחוויה מיוחדת במינה.

רוגע בתוך טבע קסום

במקום תמצאו בריכות מים תרמו-מינרלים הזורמות בין צמחיית המקום הפראית , פכפוך המים וההרגשה הכללית מקנים לספאטבע את הייחודיות והמקוריות של המקום.
חדרי הטיפולים הציוריים שלנו מזמינים אתכם להרפות את השרירים ולהתמסר לפינוק. צוות רחב של מטפלים מקצועיים מעניק מגוון טיפולים ברמה גבוהה, שאחריהם תרגישו כמו חדשים. בין הטיפולים: עיסוי שוודי, עיסוי ארומטי ורפלקסולוגיה.

איכות מי המרפא הנובעים מבטן האדמה, אינטימיות המקום, סביבה טבעית בריאה ומיוחדת, מעניקים לאורחים אווירת רוגע ושלווה שאין כמותם. סביב הבריכות, מיטות מנוחה ושיזוף, פינת תה / קפה חופשית, אזור למנוחה ורגיעה, מגוון סאונות וג'קוזי מפל מפנק.

סוגי טיפולים

סוג טיפול

עיסוי שוודי

משך ועלות

45 דק’ – 270 ₪
60 דק’ – 330 ₪
90 דק’ – 460 ₪

עיסוי שוודי

העיסוי השוודי הוא העיסוי הקלאסי המקובל בכל העולם.

עיסוי זה ממריץ את מחזור הדם ומאפשר זרימה טובה יותר של מזון וחמצן לתאי הגוף ופינוי של חומרי פסולת כמו פחמן דו חמצני מהתאים.

הטיפול נעשה על מיטת טיפולים כאשר המטופל ננסך בשמן צמחי בתנועות לישה עמוקות היוצרות אפקט מרגיע בשרירים. במהלך העיסוי דוחפים את הדם לכיוון הלב בכדי למנוע מחומרי הפסולת שהשתחררו מלחזור אל השרירים.

לתאום טיפול:

סוג טיפול

עיסוי ארומטי

משך ועלות

45 דק’ – 270 ₪
60 דק’ – 330 ₪
90 דק’ – 460 ₪

עיסוי ארומטי

שיטת טיפול מיוחדת המשתמשת בחוש הריח שלנו לריפוי.
ארומ =ניחוח, טרפיה = טיפול.
כלומר טיפול בעזרת הריח . בשיטה זו משתמשים בשמנים ארומטיים מיוחדים המופקים מצמחים שונים ובעלי ניחוחות מופלאים.
בזמן העיסוי חודרות מולקולות השמן דרך נקבוביות העור למערכת הדם ובאמצעותה הוא נישא לכל אברי הגוף ומיטיב עם מערכות פיסיולוגיות שונות. כמו כן, חודר השמן למוחנו דרך חוש הריח ומשפיע על המוח ודרכו על הגוף כולו.
העיסוי הארומטרפי מתבצע על מיטת טיפול והינו טיפול עדין שמטרתו החדרת השמן לגוף ועל ידי כך הרגעת המטופל.

לתאום טיפול:

סוג טיפול

עיסוי ארומטי

משך ועלות

45 דק’ – 270 ₪
60 דק’ – 330 ₪
90 דק’ – 460 ₪

רפלקסולוגיה

שיטת טיפול זו הינה שיטת אבחון וטיפול בבעיות פיסיות, אנרגטיות ומנטאליות מתוך הבנה שלכל איבר בגוף מקבילה נקודת רפלקס בכפות הרגליים, כך שעל ידי לחיצות ועיסוי בנקודות מסוימות בכף הרגל נשפיע על האיבר המקביל בגוף.
זוהי שיטה עתיקה ביותר. הוראות לטיפול בכפות הרגליים התגלו כבר בציורי קיר במצרים העתיקה.
הטיפול מתבצע בלבוש מלא ע"ג מיטת הטיפולים תוך כדי עיסוי ולחיצות על
כפות הרגליים

לתאום טיפול: