חמת גדר Resort מציע את המגוון הגדול ביותר של אטרקציות בצפון, לילדים ולכל המשפחה. כל מה שצריך זה לבוא ולבחור. תהנו!

עולם המים – מתחם הספלאש (עונתי)

נהניתם מהשלווה ומהרוגע? זה הזמן להשתולל! במתחם הספלאש הממוקם מעל המעיינות החמים מחכה לכם אטרקציה ייחודית: פארק מים משגע ובו בריכה ומגלשת מים ספיראלית בגובה עשרה מטרים! בבריכה הגדולה תיהנו גם מתותחי מים המיועדים לשחרור שרירי הצוואר והכתפיים, וגם ממפל ענק שיעניק לכם עיסוי מאסיבי – פשוט שבו על ספסל הפסיפס המעוצב ותנו למים לעשות את העבודה.

לצד הבריכה תמצאו במתחם גם גייזרים הפורצים מבטן האדמה ובריכת בועות. בסמוך למתחם נמצאים מגרשי משחקים פתוחים לשימוש הנופשים.
 

עולם המעיינות – המעיינות החמים

בלב הפארק נמצאים המעיינות התרמו-מינראליים של חמת גדר, המפורסמים בכל העולם בזכות סגולותיהם הרפואיות הרבות. השילוב בין הטמפרטורה החמימה של המים (42 מעלות צלסיוס, בקביעות) ובין המינרלים הרבים המצויים בהם, הופך את הרחצה לחוויה מרגיעה, מפנקת ובריאה במיוחד. הרחצה מומלצת להקלה בכאבי פרקים, לחידוש תאי העור, לזירוז חילוף החומרים בגוף, להתרחבות כלי הדם ועוד ועוד.

במתחם המעיינות בריכות רחבות, מפלי מים, מיטות וכסאות ג'קוזי ייחודיים. מסביב – חדרים בנויים מעץ המיועדים לטיפולי ספא מפנקים. בילוי אטרקטיבי למשפחה ואידיאלי גם למנהלי ארגונים העורכים נופש חברה או פעילות ארגונית מסודרת.
 

עתיקות חמת גדר

כבר לפני 1,700 שנה, הרומאים המציאו את המושג "נוסעים לספא בצפון"… אנו מזמינים אתכם להכיר את הספא של הימים ההם ולסייר במרחצאות המפוארים. במסלול העתיקות שלנו תוכלו לראות את האולמות הגדולים, את הקשתות הגבוהות וציפוי השיש המפואר, ואת הכתובות ורצפות הפסיפס שהשתמרו במקום מימי האימפריה הרומית. באתר, הנחשב לשני ביופיו בכל האימפריה, נבנו לשימוש המבקרים גם מבני דת, מקדשים אליליים ואף בית כנסת. במקום מצויים גם שרידיו של תיאטרון רומי ששימש למופעי בידור.
חוות תנינים

חוות התנינים בחמת גדר פתוחה לקהל הרחב. בואו לצפות בתנינים ולהנות מהסבר מרתק על החיה האדירה